.

.::. FİRMA PROFİLİ .::.

.

AZDÖKSAN; Pik, Sfero ve Çelik Döküm sektöründe faaliyet göstermektedir.


1993 Yılında Konya' da kurulan şirketimiz müşteriye kalite odaklı bir yaklaşımla konusunda deneyimli ve uzman kadrosuyla, kaynakları israf etmeden en kaliteli en uygun maliyetle ve çevre duyarlılığı içerisinde çalışmaktadır.


Müşteri istekleri doğrultusunda hazırlanan ürünleri kalitesinden, güvenirliğinden ve iş ahlakından ödün vermemeden her türlü döküm, pik, sfero, çelik, paslanmaz ve ni-hart gibi işlerde geniş makina parkımızla istenilmesi durumda üretilen parçaların işlenerek 15 yıllık deneyimli uzman kadro ve teknik ekibimizle günümüzün son teknolojisini kullanarak siz değerli müşterilerimize hizmet etmeyi amaç edinmiş bir firmayız.


Azdöksan Döküm Sanayi 1993 yılından beri döküm sektöründe faaliyette olup yıllık ortalama 1200 ton döküm kapasitesi ile hizmet vermektedir.


Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur. Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.
HEMEN ARA